Super dívčí parta

15. prosince 2007 v 12:33 |  *** Kamarádství ***
1) co na začátek
Potřebuješ si udělat test, kterým tvé kámošky musí projít! Napiš do něj, co tě zajímá a o co by se měla holka, která je v tvém klubu zajímat! Takže zasedni k počítači nebo k psacímu stolu a začni psát otázky! Když ti na většinu otázek kamarádky odpoví dobře, tak se můžou přidat! Nebuď ale moc měkká, aby si tam pak neměla ty, co se zajímají i o jiné věci! To pak dělá klubu nedobře!

2) co dál
Teď, když máš test hotový, tak si připrav klubové kartičky! To bude pro každou členku taková "průkazka". Až v klubu budeš mít hodně holek, nebudeš si to pamatovat!
V kartičce by mělo být: Jméno, přezdívka, datum přijetí do klubu nebo taky její datum narození. Také tam můžeš dát jejich fotky! Pak už jen zbývá jim ty kartičky rozdat!!!!

3) když už klub frčíííí
Když už klub jede na plno, začni dělat nějaké akce! Jděte do ZOO, fitka, na zmrzku nebo Mekáče! Taky můžeš udělat na internetu blog nebo i internetové stránky o Klubu! Tam by se holky dozvěděly, kdy je jaká akce a co s sebou! Takový blog je velmi užitečný! Můžeš tam i dávat fotky z akcí, testy, rady pro krásu a jiné důležité věcičky!

4) když klub upadá
Když se dlouho nic neděje, začne být v klubu nuda! Proto by si s tím měla něco udělat, než bude pozdě a celý klub se rozpadne! Mohla by si pro každou uplést náramek přátelství, aby se kamarádství ještě více potvrdilo.
Další z možností je dělat více akcí! Choďte společně po městech na nákupy nebo jen tak do cukrárny na drby. Také můžete zajít k tobě domů a udělat si pleťové masky, manikuru nebo se nějak zvlášť nalíčit. Je mnoho způsobů. Nejlepší, ale také nejsložitější věc je, že rodiče poprosíš o malinkou místnost, kde by si udělala klubovnu. Tam byste se scházeli každý den a dělali ty holčičí věci. Tak to zkus a uvidíš, co nejlíp funguje!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama